ZNAKI ZODIAKU

 Znaki zodiaku - czemu są dla nas ważne?

Jest bardzo praktyczna i uporządkowana... pewnie jest spod znaku Panny. Jest bardzo pewny siebie i ambitny - no przecież to urodzony Lew. Ile razy słyszysz podobne stwierdzenia? Chociaż każdy z nas jest inny to znaki zodiaku pozwalają przypisać nam pewne cechy (a może to tylko nasze wytłumaczenie ;)). Można oczywiście w to wierzyć lub traktować z przymrużeniem oka, ale coś w tym jest.

Ponoć każdy znak ma też przypisane do siebie kamienie naturalne, które mogą mu pomóc w wielu dziedzinach życia. Weźmy Lwa na początek.

ZESTAW BRANSOLETEK Z ZODIAKIEM KiS LEW TRIO

ZESTAW BRANSOLETEK Z ZODIAKIEM KiS LEW TRIO

Przypisane dla niego kamienie to m.in. kryształ górski i kamień słoneczny.
KAMIEŃ SŁONECZNY (właściwości) -
pomaga Lwu przezwyciężyć niepewność. Dodaje odwagi i zwiększa wiarę w swoje możliwości. Inspiruje i napełnia optymizmem. Wzmacnia postrzeganie seksualności Lwa. Przyciąga miłość, szczęście i pomaga odkryć ukryte talenty. Uspakaja, poprawia sen i chroni przed wpływem księżyca.

KRYSZTAŁ GÓRSKI (właściwości) -
niweluje szkodliwe promieniowanie. Wpływa na rozwój wewnętrzny Lwa i likwiduje przeszkody w osiągnięciu przez niego doskonałości. Pozwala pozbyć się złych myśli. Dzięki neutralizacji negatywnych wibracji, zwiększa szansę na życiowy sukces.

Nawet jeśli nie bardzo wierzysz w te "moce" to i tak same kamienie naturalne są tak piękne, że warto je po prostu nosić. Mogą też być fajnym pomysłem na prezent.

Więcej zestawów znajdziesz w moim sklepie - zajrzyj TUTAJ.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Bransoletki tkane na krośnie

BIŻUTERIA Z SERCEM

JAK DBAĆ O KORALIKOWĄ BIŻUTERIĘ?